mantaship-aboutMECİT ÇETİNKAYA DENİZCİLİK;

Mecit Çetinkaya Denizcilik Ltd. şirketi gemi brokerliği, gemi acenteliği stewedorluk, yükleme boşaltma ve operasyon hizmetleri veren bir şirket olup kurulduğu günden bugüne uluslararası ve dahili taşımacılıkta en güvenilir firmalar arasında yer alarak hizmetlerine devam etmektedir. Şirketimiz hizmetlerini çok tecrübeli, güvenilir ve kendini tüm denizcilik camiasına kabul ettirmiş arkadaşlarımızla sürdürmektedir.

MANTA DENİZCİLİK;

Manta Denizcilik Nakliyat Ltd. şirketi ise, ailenin diğer şirketlerine ait gemilerin işletmeciliğini, operasyonlarını, yük bağlantılarını, ism dâhil tüm hizmetlerini vermektedir.

Ayrıca Manta denizcilik kendi gemilerinin dışında gemi sahiplerine yük temin ederek ve yük sahiplerine gemi temin ederek denizcilik sektöründe başarılı ve güvenilir bir şirket olarak müşterilerinin tercih ettiği bir marka olarak yoluna devam etmektedir.

Mecit Çetinkaya nın önderliğindeki grup şirketleri denizcilik alanındaki hizmetlerini sahasında tecrübeli güvenilir ve uzman kadrosu ile , imrahor mahallesi, salacak iskele caddesi no:18 34668 salacak-Üsküdar/İstanbul-Türkiye adresindeki kendi binasında sürdürmektedir.