SORUMLULUĞUMUZ

Mecit Çetinkaya Denizcilik / Manta Ship

*Bugün gelenekten aldığımız güçle üzerinde durduğumuz sağlam köklerimizi, geleceğe gururla taşıyoruz.

*Üretim ve hizmet sunduğumuz her alanda, hızlı değişen dünyanın ihtiyaç ve pazar alanlarına uygun konumlanmak, nitelikten ödün vermeden zamanın değişkenlerine cevap vermek daima temel stratejimiz oldu. Hikayemizin dayandığı temel de bize hep bunu öğütledi.

*İleri görüş ve sağduyuyla, şeffaf ve sürdürülebilir, zamanın gerçeklerine uygun ve etkili çözümler sağlamayı rehber edindik.

*Müşterilerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla karşılıklı güven ve işbirliği daima birincil ilkemiz oldu.

*Dünya ticareti alanında hizmet sunan bir sektörde, hizmet kalitemizi değişen ve dönüşen dünyanın ihtiyaçlarına uygun belirleyerek, büyüme hedeflerimizi ve çağın gereksinimlerini doğru tartmanın önemine inanıyoruz.

*Kendi gemi filomuzu oluşturmaya başladığımız ilk günden bu yana kabotaj hattı ve tüm dünya denizlerinde yük ve personel emniyetini her şeyin üstünde tuttuk.

*İç ticarette yer aldığımız dengeyle Türk personel istihdamını önemserken, dış ticarette nitelikli işgücü ve emekle taşıdığımız yükün güvenliği ve zaman kazanımının taraflar arasındaki mesuliyetinin teminatı olduk.

*Yüksek standartlarda çalışma koşullarıyla insan odaklı, doğa ve çevre dostu yaklaşımla yaşam odaklıyız.

*Bugün dünyanın tüm denizlerinde gezen gemilerimizde personel ve yük emniyetini sağlayarak, gelişmiş dünya standartlarında personel ve müşteri memnuniyetinin biricik motivasyonumuz olduğunu gururla söylemekteyiz.